SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Etik değerlerimize sadık kalmak için daima sürdürülebilir hizmet.

image
image

Sürdürülebilirlik İle Geleceğe Dair...

Tüm hedef ve amaçları doğrultusunda müşteri odaklı prensibi ile Derin Kids, markasını gelecek nesillere aktarırken; dünyanın farklı ülkelerinde global merkez olma yolunda ilerleyerek ve bayi ağını genişleterek faaliyetlerini sürdürülebilir kılmayı planlamaktadır.

  • Hammadde
  • Emisyonlar
  • Sosyal Uyum
  • Dürüstlük
  • İzlenebilirlik
  • Etkili Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik Politikamız

Dünyamızı, işimizi ve yaşamı seviyoruz. Sektöre başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul ederek sürdürülebilir anlayışı değerlerimizin en önemlisi olarak görüyoruz.

Kreatif olarak ürettiğimiz tasarımları sosyal uygunluk ile ilerletiyoruz. Gelişen teknoloji ve dünya ile eş zamanlı olarak her zaman daha fazla gelişmek ve etik değerlerimize sadık kalmak için sürdürülebilirliğe daima öncülük etmekteyiz.

Sürdürülebilirlik Neden Önemli?

Gelecek nesillere çok daha iyi bir dünya sunabileceğimizin taahhüdü sürdürülebilir ürettiğimiz ürünler olacaktır. Günümüzde, hazır giyim ve tekstil işletmeleri dünyadaki karbon emisyonlarına ciddi oranda katkıda bulunanlardan biridir.

Yaşanabilir bir dünya için daimi olarak sürdürülebilir ürünler kullanmalıyız. Bizler Derin Kids Ailesi olarak çevreye ve ekolojik sisteme duyarlı, sürdürülebilir ürünler üretiyoruz.

image

İzlenebilirlik

Sosyal uygunluk çerçevesinde her daim hammadde malzemelerimizi ve tedarik zincirini yakından inceliyoruz. Tüm süreçleri kalite politikalarına göre izliyor ve kontrol ediyoruz. Minimum maliyetle yüksek verimlilik sunarken izlenebilirlik süreçlerini elden bırakmıyoruz.

Yenilik & Gelişim

Şeffaf üretim kapsamında, her geçen gün yenilenen teknoloji ve dijitalleşen tasarım süreçlerinde, ilk aşamadan son aşamaya kadar kendimizi sürekli geliştiriyor, süreçlerden tasarruf etme projeleri üretiyor, en uygun fiyatlar ile kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir malzemeleri kullanıyoruz.